Deltagare Lilla Musselloppet | ||
Startnr | Namn | Klubb/Ort |
196 | Ebbot Edman | Hönö |
197 | Elma Wall | Lysekil |
198 | Vincent Andreasson | Brastad |
199 | Ellen Andreasson | Brastad |
200 | Nora Govik | Lysekil |
201 | Nils Moll | Lindesberg |
202 | Axel Josefsson | Lysekil |
203 | Ellie Josefsson | Lysekil |
204 | Carl Hermansson | |
205 | Casper Hermansson | |
206 | Jacob Callert | Lerum |
207 | David Callert | Lerum |
208 | Frank Wiklund | Lysekil |
209 | Elvira Kirudd | Lysekil |
210 | Knut Kirudd | Göteborg |
211 | Nomie Bozon | Lysekil |
212 | Milla Karlsson | Lysekil |
213 | Lemonie Ljungberg | Brastad |
214 | Cornelia Wrangmo | Herrljunga |
215 | Matilda Wrangmo | Herrljunga |
216 | Jonathan Beste | Lahälla / Oslo |
217 | Valentin Beste | Lahälla / Oslo |
218 | Lova Wahlberg | Kungsbacka |
219 | Livia Lysberg | Lysekil |
220 | Julius Lysberg | Lysekil |
221 | Totte Widman Wetling | Kopenga runners |
222 | Lotta Widman Wetling | Kopenga runners |
223 | Elvira Digneus | Lysekil |
224 | Thor Ihre | Lysekil |
225 | Julius Ihre | Lysekil |
226 | Alexander Eriksson | Göteborg |
227 | Christopher Eriksson | Göteborg |
228 | Vera Govik | Stångenäs AIS |
229 | Svea Govik | Stångenäs AIS |
230 | Leonard Edqvist | Göteborg |
231 | Zackarias Martinsson | Lysekil |
233 | Albert Berg | Trollhättan |
232 | Hellny Berg | Trollhättan |
234 | Julia Wester | Karlskoga |
235 | Lukas Wester | Karlskoga |
236 | Alicia Holm-Samuelsson | Henån |
237 | Boel Landeus | Olofstorp |
238 | Thor Bråten | Stångenäs AIS |
239 | Svea Choukair | |
240 | Ralph Choukair | |
241 | Dylan Keller | |
242 | Ebbe Kruse | Stångenäs AIS |
243 | Oskar Almgren Forsström | Lysekil |
244 | Lucas Almgren Forsström | Lysekil |
245 | Oscar Köhler | Lysekil |
246 | Henrik Köhler | Lysekil |
247 | Sofia Brand | Lysekil |
248 | Emil Brand | Lysekil |
249 | Elise Hasslöf | Lysekil |
250 | Wilmer Hasslöf | Lysekil |
251 | William Alström | Lysekil |
252 | Selma Seger | |
253 | Henry Seger | |
254 | Adele Borgenstam | |
255 | Olivia Borgenstam | |
256 | Lucas Fransson | |
257 | Henry Jidetoft | Nödinge |
258 | Ella Jidetoft | Nödinge |
259 | Hugo Parkner | |
260 | Matilda Gennevall | Lysekil |
261 | Otto Berntsson | Grundsund |
262 | Tom Cagnard | |
263 | Elliot Blombergsson | Uppsala |
264 | Olle Egnell | Göteborg |
265 | Morris Bendk | Göteborg |
266 | Ella Möller | Skara |
267 | Nils Z EJ START | |
268 | Alma Soriano | Lysekil |
269 | Ture Bonsdorff | Mora IK |
270 | Holger Brun | Lysekils Hockey Viking |
271 | Sebastian Nordgren | Uddevalla |
272 | Stella Nordgren | Uddevalla |
273 | Mateo Smith | Lysekil |
274 | Alvin Qvist | |
275 | Mila Kuknicar | Lysekil |
276 | Freja Jidetoft | SAIS |
277 | Stina Jidetoft | SAIS |
278 | Luka Kuknicar | Lysekil |
279 | Evelina Hellström | Lysekil |
280 | Theodor Sundqvist | Lysekil |
281 | Melvin Eriksson | Uddevalla |
282 | Lucas Eriksson | Uddevalla |
283 | Anton Konttinen | Göteborg |
284 | Arwen Lerneby | Portugal |
285 | Isabel Lerneby | Portugal |
286 | Ville Sandgren | |
287 | Elsa Sandgren | |
288 | Nora Utgren | Trollhättan |
289 | Wilma Utgren | Trollhättan |
290 | Wilma Forsström | Lysekil |
291 | Hugo Heijel Kleen | Ljungskile |
292 | Melker Heijel Kleen | Ljungskile |
293 | Mio Wiström | Lysekil |
294 | Ninyo Karlsson | LAIK |
295 | Casper Grankvist | Sköllungen |
296 | Milton Karlsson | LAIK |
297 | Edith Sundqvist | Lund |
298 | Adrian Sjölin | Lysekil |
299 | Liliana Kristensson | Lysekil |
300 | Tove Sundqvist | Lund |
301 | Malte Persson | Göteborg |
302 | Ebba Järphag | Lysekil |
303 | Anton Andersson | Svanesund |
304 | Aron Lidberg | Stockholm |
305 | Artemij Vendil | Stockholm |
306 | Hilma Dahllöf | Alingsås |
307 | Louisa de Koning | Dubai |
308 | Vanja Dahllöf | Alingsås |
309 | Felix Svantesson | Lysekil |
310 | Milton Hjelmän | Bergdalens IK Borås |
311 | Ronya Voigt | Lysekil |
312 | Teo Voigt | Lysekil |
313 | Oscar Varenius | Linghem |
314 | Gabriel Varenius | Linghem |
315 | Agnes Hedevåg | Bromma |
316 | Felis Repo | Gånghester |
317 | Niilo Repo | Gånghester |
318 | Axel Hedevåg | Bromma |
319 | Elsa Stranning | Knivsta CK |
320 | Leah Liewendahl | Lysekil |
321 | Ebba Ström Stenberg | Ytterby |
322 | Vincent Karlsson | Lysekil |
323 | Valter Arvidsson | Uddevalla |
324 | Gustav Näsström | Herrljunga |
325 | Valter Näsström | Herrljunga |
326 | Alfred Näsström | Herrljunga |
327 | Stina Roslin | Göteborg |
328 | Irma Backman Lindén | Lysekil |
329 | Sally Hageltoft | Lysekil |
330 | Ester Wrangmo | Lysekil |
331 | Saga Wrangmo | Lysekil |
332 | Isabelle Wrangmo | Lysekil |
333 | Leo Schultzberg | Göteborg |
334 | Ofelia Levander | |
335 | Agnes Rosén Levander | |
336 | Tor Sandberg | |
337 | Erk Jusein | |
338 | Tilde Andersson Palm | Lidköping |
339 | Tage Axelsson | Lidköping |
340 | Erik Åsberg | Lysekil/Ashevill USA |
341 | Uma Callenberg | |
342 | Ruben Callenberg | |
343 | Lisen Östensson | Lysekil |
344 | Thias Östensson | Lysekil |
345 | Otis Johansson | Brastad |
346 | Helle Nordholm | Lysekil |
347 | Neo Zetterström | Lysekil |
348 | Alma Skoogh | |
349 | Oscar Skoogh | |
350 | Henning Nordholm | Lysekil |
351 | Niels Nordholm | Lysekil |
352 | Astrid Axelsson | Brastad |
353 | Ingrid Axelsson | Brastad |
354 | Pontus Goodman | Lysekil |
355 | Wilhelm Ljungberg | |
356 | Hugo Sloberg | |
357 | Ella Sloberg | |
358 | Alexander Nordlander | Lorsbach Tyskland |
359 | Madeleine Nordlander | Lorsbach Tyskland |
360 | Meja Gilliusson | Bro IK |
361 | Nea Gilliusson | Bro IK |
362 | Astrid Ahlberg | |
363 | Maja Ahlberg | |
364 | Evelin Andersson | Kungälv |
365 | Elicia Andersson | Kungälv |
366 | Vilgot Fjellström | Hisingen |
367 | Lisen Jagre | Göteborg |
368 | Jacob Eliasson Vannberg | Dingle |
369 | Isabella Dedoring | |
370 | Hanna Helldén | |
371 | Vida Helldén | |
372 | Lova Rödström | Brastad |
373 | Agnes Öjerskog | Lysekil |
374 | Adele Classon | Nossebro IF |
375 | Molly Wennstrand | |
376 | Hedda Alm | Malmö |
377 | August Alm | Malmö |
378 | Sixten Alm | Malmö |
379 | Uno Ekliden | Torslanda |
380 | Abbe Ekliden | Torslanda |
381 | Mila Ekliden | Torslanda |
382 | Lucas Hellström | Lysekil |
383 | Matilda Larsson | |
384 | Hugo Arvidsson | IFK Emtunga |
385 | Lias Arvielsson | IFK Emtunga |
386 | Hidigard Granholm | Torp Goif |
387 | Viktor Olausson | Torp Goif |
388 | Lisen Olausson | Torp Goif |
389 | Ellen Krischansson | Lysekil |
390 | Ebba Nordqvist | Lysekil |
391 | Elliott Isfält Wallander | Lysekil |
392 | Tuva Gater | Lindome |
393 | Saga Skoog | |
394 | Astrid Söfting Bergstedt | Lysekil |
395 | Olof Söfting Bergstedt | Lysekil |
396 | Loui Annebäck | Lysekil |
397 | Emil Grahn | LHK |
398 | Nore Österberg | Göteborg |
399 | Melissa Flores | Lysekil |
400 | Elton Westerlund | Lerum |
420 | Laura Flores | Lysekil |
421 | Ville Skeppstedt | Team Skeppstedt |
422 | Lo Skeppstedt | Team Skeppstedt |
423 | Lovisa Timonen | Önnered |
424 | Namnlös 1 | |
463 | Namnlös 2 | |
464 | Namnlös 3 |